KONST / Litografier / Färglitografi 15554176
nr 1555 4176
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Trädgårdscafé. Signerad, numrerad Ea. Färglitografi. Bladets mått: 60x44 cm, yttermått inklusive ram: 70x51
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 21:00:35
300 kr
350 kr